آموزش افزونه ویژوال کامپوزر

صفحه ساز ها، یکی از برترین مزیت های وردپرس در طراحی سایت هستند. تصور کنید بجای آنکه برای هر المان در صفحه، کد نویسی طولانی داشته باشید، آن را بردارید و جایی که دوست دارید قرار دهید. هم مطابق سلیقه شماست و هم طراحی بسیار آسانی خواهید داشت. چه بهتر از این؟ این طراحی گرافیکی با استفاده از صفحه ساز انجام می شود. افزونه ویژوال کامپوزر Visual composer، در این راه بهترین کمک شما خواهد بود.

صفحه ساز های وردپرس

افزونه های وردپرس ، برای افزایش امکانات قالب ها به وجود آمده اند. طراحی سایت با کمک قالب ها، روز به روز ساده تر شده. به طوریکه برای سفارشی سازی نیازی به ورود به پنل مدیریت نیست. یکی از بخش هایی که خیلی راحت می توانید طراحی کنید، ظاهر و چیدمان صفحات است.

افزونه ویژوال کامپوزر

بسیاری از وب سایت هایی که از نظرتان شیک و به روز هستند، با افزونه Visual composer شکل گرفته اند. بدون آنکه حتی یک خط کد نویسی بدانید، فقط با کشیدن عنصر موردنظرتان و رها کردن آن در بخش هایی که تمایل دارید، سایتتان را بسازید. به همین سادگی سایت طراحی کنید و از آن برای پیشرفت استفاده کنید.

بیخود نیست که عنوان بهترین صفحه ساز وردپرس را به ویژوال کامپوسر داده اند. اما خوب است از یک اتفاق در مورد این پلاگین با خبر باشید. از نوامبر سال 2017، این پلاگین به نام افزونه wpbakery جایگزین شده است. البته آپدیت های جدید این پلاگین برای کسانی که قبل از آن کاربر افزونه ویژوال کامپوزر Visual composer بوده اند، همچنان رایگان است.

افزونه wpbakery به شما کمک می کند بیش از 40 المان پیشفرض را برای ایجاد صفحات گرافیکی و انیمیشینی را به کار گیرید.

آپدیت های افزونه Visual composer

بسیاری از قالب های وردپرس که به صورت حرفه ای طراحی می شوند، این پلاگین را به صورت رایگان دارند. اما یک نکته هست. اگر صفحه ساز شما آپدیت نشود، با همان امکان قبلی باقی می ماند. در حالیکه اگر افزونه را آپدیت کنید، از امکانات جدید آن استفاده می کنید. چون تمامی قالب ها و افزونه ها، از آپدیت برای توسعه امکانات خودشان استفاده می کنند.

از سمت دیگر، آپدیت از منابع ناشناخته، ممکن است راه ویروس ها و بدافزارها به سایت شما را باز کنند. پس علاوه بر دانلود قالب ها و افزونه ها، برای آپدیت نیز از منابع موثق و مورد اعتماد استفاده کنید. راست چین افزونه Wpbakery یا همان ویژوال کامپوزر سابق را به صورت کاملا اورجینال و فارسی سازی شده استاندارد برای شما قرار داده است. آپدیت های منظم و پشتیبانی دقیق در انتظار شما خواهد بود.

تصاویری از پنل مدیریت افزونه Visual composer

افزونه ویژوال کامپوزر

افزونه ویژوال کامپوزر

افزونه visual composer

 

7
امتیاز :
بدون رای!

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد