دانلود قالب وردپرس کاریابی

قالب وردپرس InJob دایرکتوری و کاریابی حرفه ای | دانلود قالب InJob قالب وردپرس کاریابی حرفه ای | دانلود پوسته کاریابی InJob برای وردپرس

دانلود قالب وردپرس کاریابی InJob فارسی

قالب InJob قالب وردپرس کاریابی یکی از بهترین های قالب وردپرس میباشدکه میتوان برای آژانس استخدام و منابع انسانی مورد استفاده قرار بگیرد. در این قالب با گزینه هایی که برای استخدام کننده و برای کارجوها وجود دارد.
فرم ارسال آگهی توسط کارفرماها

قالب کاریابی وردپرس InJob شامل فرم های ارسال ، ثبت نام، ارسال شغل و فرایندهای درخواست میباشد که کمک می کند تا یک تجربه کاربری سازگار برای هر کسی که با سایت شما ارتباط برقرار می کند، ایجاد کند.
سفارشی سازی آسان و طراحی رسپانسیو

با استفاده از قالب وردپرس کاریابی Job Board شما میتوانید سایت خود را به سادگی و کاملا پاسخگو سفارشی و طراحی نمایید ، پلت فرم حرفه ای برای مدیریت منابع انسانی ایجاد کنید.
ساخت انواع شغل

شما همچنین می توانید انواع شغل را برای سازماندهی جای خالی تبلیغاتی ایجاد کنید.

ارسال ظاهری و نسخه برای بررسی مدیر

در این قالب وردپرس کاریابی کارفرما می تواند کار خود را مستقیما در مراحل زیر ارسال نماید. سپس مدیر میتواند یک کار را تأیید یا رد کند.

داشبورد مدیریت کارفرمایان

کارفرما می تواند مشخصات شرکت را ویرایش کند، مشاغل را مدیریت کند، دیدگاه و پاسخ به درخواست را از نامزد دریافت کند (تصویب یا رد)

داشبورد مدیریت کارجو

با این قالب وردپرس کاریابی کارجو می تواند پروفایل را ویرایش کند، رزومه کاری را مدیریت کند، کارهای مورد نظر را مشاهده کند، کارهای خود را ذخیره کند و هشدار شغلی ایجاد کند.

هر اقدام با اطلاعیه های ایمیل همراه است

شما کارجو، کارفرمای یا هر چیز دیگری هستید، هر عمل در InJob، شما یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.

ورود به شبکه اجتماعی

کاربر می تواند از طریق ارائه دهنده خدمات شبکه مانند فیس بوک، تویتر، گوگل بدون ایجاد یک حساب کاربری خاص برای وب سایت شما به وب سایت شما وارد شود. ورود به سیستم تعدادی از ثبت نام ها را به سایت شما افزایش می دهد.

امکانات و ویژگی های قالب وردپرس کاریابی Injob

فرم ارسال آگهی
پاسخگو و رتینا
7 + نسخه ی نمایشی صفحه خانگی
گزینه های تم قدرتمند و فارسی
بسته نصب سریع
20+ افزودنی
WPLM سازگار
فارسی و راستچین
طرح بندی جعبه و گسترده
طراحی زیبا با بهینه سازی UX
پوسته رنگ نامحدود
سربرگ چسبنده
تصویر پارالاکس, پس زمینه ویدئو

سازگاری قالب وردپرس کاریابی Injob

مرورگر: IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge

سازگار با : WPML, WooCommerce 3.1.x, WooCommerce 3.0.x, WooCommerce 2.6.x, WooCommerce 2.5

وردپرس: WordPress 4.8.x, WordPress 4.7.x, WordPress 4.6.1, WordPress 4.6, WordPress 4.5.x, WordPress 4.5.2, WordPress 4.5.1, WordPress 4.5, WordPress 4.4.2, WordPress 4.4.1, WordPress 4.4

درباره ما

شرکت طراحی وب سایت فانوس ارائه دهنده جدیدترین روشها طراحی وب و خدمات وب سایت به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت در زمینه طراحی و توسعه سایت شناخته می شود.

 

 

250,000 ریال – خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *